Πρακτική Άσκηση Ειδικοτήτων για το δίμηνο Απρίλιο- Μάιο

Όσοι/ες φοιτητές/τριες ενδιαφέρεστε να πραγματοποιήσετε την πρακτική σας το δίμηνο Απρίλιο-Μάιο, θα πρέπει έως 20 Φεβρουαρίου να κάνετε τα ακόλουθα:
1. Να στείλετε ηλεκτρονικά τα δικαιολογητικά σας στο email: praktiki.pe@uth.gr με όνομα κάθε αρχείου, το ονοματεπώνυμό σας και τι περιλαμβάνει το αρχείο π.χ. Επίθετό σας _ΑΜΚΑ, Επίθετό σας_ Ταυτότητα
2. Να υποβάλλετε ηλεκτρονικά Αίτηση Εγγραφής.
3. Μετά από επικοινωνία με το φορέα στον οποίο θα πραγματοποιήσετε την πρακτική σας, να υποβάλλετε ηλεκτρονικά Καρτέλα Πρακτικής
Αναλυτικά, η διαδικασία των παραπάνω βημάτων υπάρχει στην παρουσίαση που σας έγινε και μπορείτε να βρείτε στην ιστοσελίδα του πανεπιστημίου, με τίτλο: Οδηγίες πρακτικής Άσκησης για φοιτητές:

Όσοι/ες ενδιαφέρεστε να κάνετε την πρακτική σας σε επόμενο δίμηνο, από τον Μάϊο και μετά, θα βγαίνει σχετική ανακοίνωση ανά τακτά χρονικά διαστήματα. Να παρακολουθείτε τις ανακοινώσεις και για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με την πρακτική μπορείτε να επικοινωνείτε με το γραφείο πρακτικής άσκησης στο email: praktiki.pe@uth.gr και στο τηλέφωνο 24310-47058.