Αγαπητοί φοιτητές/τριες,
Σας ενημερώνουμε, ότι χθες ολοκληρώθηκε με επιτυχία η αποστολή των 6507 "tickets - συνδέσμων μιας χρήσης" για την αξιολόγηση των μαθημάτων, σε όλους τους ενεργούς προπτυχιακούς φοιτητές, όλων των ετών, του ΤΕΦΑΑ. Τα «tickets» έχουν διάρκεια μέχρι τις 04/01/2021 και ήδη δεχθήκαμε τις πρώτες απαντήσεις.
Παρακαλούνται οι φοιτητές/τριες για την ενεργό συμμετοχή τους στη διαδικασία αξιολόγησης των μαθημάτων του χειμερινού εξαμήνου 2020-21.
Καλές Γιορτές σε όλους/ες,
Εκ μέρους της Ομάδας Εσωτερικής Αξιολόγησης του Τμήματος