Τμήματα Φοιτητών και ημερομηνία έναρξης μαθημάτων πρωτοετών φοιτητών ακαδ.έτους 2020-2021

 

Η έναρξη μαθημάτων για τους πρωτοετείς φοιτητές έχει οριστεί για την Τετάρτη 14 Οκτωβρίου 2020

 

Α1 ΤΜΗΜΑ      
Α/Α Α.Γ.Μ. ΕΠΩΝΥΜΟ ΦΟΙΤΗΤΗ ΟΝΟΜΑ ΦΟΙΤΗΤΗ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 0720086 ΑΓΡΟΚΩΣΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 0720164 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
3 0720147 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 0720134 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 0719146 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
6 0720005 ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
7 ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙΝΟΣ
8 0720126 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
9 0720167 ΑΞΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
10 0720179 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11 0720016 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
12 0720057 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 0720190 ΑΥΓΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14 0720027 ΒΑΛΣΑΜΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
15 0720144 ΒΑΝΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
16 0720153 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17 0720004 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ
18 0720012 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΝΑ ΑΔΑΜΟΣ
19 ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ  ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ
20 0720038 ΒΕΛΛΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
21 0720083 ΓΕΡΑΚΑ ΕΛΕΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
22 0720158 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΑΝΔΡΕΑΣ
23 0720062 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
24 0720092 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25 0720040 ΓΙΟΥΒΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
26 ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ  ΓΙΩΤΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
27 0720193 ΓΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
28 0720075 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
29 0720133 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
30 0720074 ΓΡΙΝΕΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
31 0720160 ΔΑΛΜΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
32 0720071 ΔΑΡΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
33 0720068 ΔΕΣΚΟΥΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
34 0720124 ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
35 0720003 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΤΕΥΚΡΟΣ ΔΗΜΟΣ

 

 

Α2 ΤΜΗΜΑ      
Α/Α Α.Γ.Μ. ΕΠΩΝΥΜΟ ΦΟΙΤΗΤΗ ΟΝΟΜΑ ΦΟΙΤΗΤΗ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 0720107 ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 0720047 ΔΡΑΓΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΑΝΑΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3 0720076 ΕΚΜΕΚΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΠΛΕΝΤΙ
4 0720143 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 0720163 ΕΜΒΑΛΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 0720181 ΖΑΜΠΡΑΪΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7 0720089 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8 0720059 ΖΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
9 ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ  ΖΙΩΓΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10 0720039 ΖΩΡΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11 0720162 ΘΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΟΥΚΑΣ
12 0720137 ΙΤΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΡΥΦΩΝ
13 0720037 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
14 0720123 ΚΑΒΟΥΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ - ΜΑΡΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
15 0720195 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16 0720148 ΚΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17 0720025 ΚΑΛΑΚΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18 0720192 ΚΑΛΕΜΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19 0720177 ΚΑΛΛΙΣΤΡΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20 0720077 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21 0720197 ΚΑΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
22 0720088 ΚΑΝΑΒΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΗΛΙΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23 0720079 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24 0720142 ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25 0720087 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
26 0720090 ΚΑΡΑΜΒΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27 0720061 ΚΑΡΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
28 ΜΕΤΕΓΡΑΦΗ ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29 0720028 ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30 0720034 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
31 0720173 ΚΑΤΑΡΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
32 0720093 ΚΑΤΣΑΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
33 ΤΕΚΝΑ ΕΛΛ.ΕΞΩΤ. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
34 0720082 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
35 0720122 ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΑΡΣΙΝΟΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
36 0720149 ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
37 0720119 ΚΛΑΔΟΥΧΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

Α3 ΤΜΗΜΑ      
Α/Α Α.Γ.Μ. ΕΠΩΝΥΜΟ ΦΟΙΤΗΤΗ ΟΝΟΜΑ ΦΟΙΤΗΤΗ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 0720069 ΚΟΚΟΡΕΛΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 0719214 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 0720081 ΚΟΥΛΟΥΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
4 0720184 ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5 ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ  ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 0720183 ΚΟΥΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 0720108 ΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8 0720035 ΚΡΕΒΒΑΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
9 0720070 ΚΡΥΟΒΡΥΣΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 0720094 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 0720002 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
12 0720064 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
13 0720151 ΚΩΤΣΙΝΑ ΟΛΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
14 0720161 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15 0720117 ΛΑΤΣΟΥΔΗ ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16 0720063 ΛΕΚΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
17 0720159 ΛΕΞΑ ΑΘΗΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18 0720140 ΛΕΠΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19 0720157 ΛΟΞΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ - ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
20 0720007 ΛΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΚΑΣ
21 0720054 ΜΑΚΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΒΑΪΟΣ
22 0720024 ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ - ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
23 0720188 ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
24 0720150 ΜΑΛΑΔΑΚΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25 0720130 ΜΑΛΑΚΟΣ ΒΑΪΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
26 0720106 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
27 0720046 ΜΑΝΘΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΡΟΖΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
28 0720080 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29 ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
30 0720102 ΜΑΡΕΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
31 0720013 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΖΑΧΑΡΙΑΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ
32 0720001 ΜΑΥΡΙΚΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ
33 0720113 ΜΕΛΙΚΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
34 0720115 ΜΕΝΕΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
35 0720116 ΜΗΤΣΟΥ ΑΝΝΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

 

Α4 ΤΜΗΜΑ      
Α/Α Α.Γ.Μ. ΕΠΩΝΥΜΟ ΦΟΙΤΗΤΗ ΟΝΟΜΑ ΦΟΙΤΗΤΗ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 0720048 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
2 0720078 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ - ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 0720030 ΜΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 0720066 ΜΟΥΜΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5 0720110 ΜΠΑΣΙΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 0720026 ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7 0720132 ΜΠΕΛΕΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
8 ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ  ΜΠΟΚΗ ΚΟΡΑΛΙΑ  
9 0720128 ΜΠΟΥΝΤΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
10 0720014 ΜΠΟΥΡΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11 0720189 ΜΥΛΕΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 0720141 ΝΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
13 0720196 ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
14 0720105 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
15 0720044 ΝΤΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
16 0720060 ΝΤΕΜΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΑΖΑΡΟΣ
17 ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ  ΝΤΙΝΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
18 0720036 ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΦΩΤΗ
19 ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ  ΝΤΟΥΦΕΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20 ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ  ΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21 0720111 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ
22 0720096 ΞΑΞΙΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
23 0720099 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
24 0720165 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
25 0720114 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
26 0720020 ΟΣΟΓΙΑ ΛΟΡΕΝΑ ΚΡΕΝΑΡ
27 0720041 ΠΑΖΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
28 0720058 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29 0720042 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
30 0720120 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
31 0720022 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΪΟΣ
32 0720135 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
33 0720033 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
34 0720112 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
35 0720194 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
36 0720073 ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Α5 ΤΜΗΜΑ      
Α/Α Α.Γ.Μ. ΕΠΩΝΥΜΟ ΦΟΙΤΗΤΗ ΟΝΟΜΑ ΦΟΙΤΗΤΗ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ  ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 0720055 ΠΑΠΑΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 0720182 ΠΑΡΑΣΧΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
4 0720053 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 0720098 ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
6 0720118 ΠΕΡΙΒΟΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
7 0720172 ΠΕΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
8 0720104 ΠΟΓΚΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
9 0720175 ΠΟΛΙΤΗ ΝΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
10 0720131 ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11 0720171 ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12 0720186 ΡΑΚΟΒΙΤΗ ΑΡΓΥΡΩ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
13 0720045 ΡΑΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
14 0720085 ΡΟΔΙΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 0720017 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΗΛΙΑΣ
16 0720095 ΣΑΚΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
17 0720049 ΣΑΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
18 0720043 ΣΔΡΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
19 0720084 ΣΕΜΠΙΤΡΑΣΙ ΚΡΙΣΤΟ ΜΠΕΡΝΑΡΝΤ
20 ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ  ΣΙΚΟΒΕΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
21 0720139 ΣΙΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22 0720185 ΣΙΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
23 0720198 ΣΚΑΜΑΓΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
24 0720101 ΣΚΑΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
25 0720146 ΣΜΙΓΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
26 0720019 ΣΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27 0720091 ΣΟΥΡΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28 0720050 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΥΒΟΝΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
29 0720109 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
30 0720154 ΣΤΕΛΛΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΡΕΤΤΟΣ
31 0720056 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
32 0720015 ΣΤΡΙΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
33 0720010 ΣΤΡΟΠΠΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΡΙΑΝΘΗ
34 0720029 ΣΤΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
35 0720174 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Α6 ΤΜΗΜΑ      
Α/Α Α.Γ.Μ. ΕΠΩΝΥΜΟ ΦΟΙΤΗΤΗ ΟΝΟΜΑ ΦΟΙΤΗΤΗ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 0720178 ΤΕΛΟ ΑΛΕΞΙΑ ΒΑΣΙΛ
2 0720176 ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 0720052 ΤΕΡΡΟΒΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4 0720072 ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 0720136 ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΑΜ.ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ  ΤΖΙΒΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 0720125 ΤΖΩΡΤΖΗ ΦΙΛΙΩ - ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8 0720155 ΤΟΛΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
9 0720018 ΤΟΥΛΑΤΟΥ ΦΙΟΡΟΥΛΑ ΠΑΥΛΟΣ
10 0720011 ΤΟΥΛΟΥΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΝΑΣ
11 0720156 ΤΟΥΜΑΖΑΤΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΕΤΡΟΣ
12 0720100 ΤΡΑΓΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
13 0720065 ΤΡΕΒΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
14 0720169 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 0720097 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
16 0720032 ΤΣΑΠΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17 0720152 ΤΣΑΡΜΑΚΛΗΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
18 0720191 ΤΣΕΝΕΜΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
19 0720031 ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
20 0720138 ΤΣΙΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑ  ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21 0720187 ΤΣΙΡΜΠΙΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
22 0720180 ΤΣΟΓΙΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23 0720051 ΤΣΟΡΟΤΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24 0720023 ΦΕΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
25 0720121 ΦΛΩΡΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
26 0720103 ΦΟΡΤΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
27 0720021 ΦΟΥΡΤΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
28 0720009 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
29 0720168 ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30 0720129 ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
31 0720006 ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
32 0720145 ΧΑΧΑΜΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΑΣ
33 0720127 ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΚΙΜΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
34 0720170 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
35 0720166 ΨΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Εκτύπωση   Email